Informujemy, iż nasz sklep internetowy wykorzystuje technologię plików cookies a jednocześnie nie zbiera w sposób automatyczny żadnych informacji, z wyjątkiem informacji zawartych w tych plikach (tzw. „ciasteczkach”). Więcej w naszej polityce prywatności oraz regulaminie.

  • Tylko online
Prezentacja książki pt: Holistyczne podejście do przedsiębiorczości
  • Prezentacja książki pt: Holistyczne podejście do przedsiębiorczości

Prezentacja książki pt: Holistyczne podejście do przedsiębiorczości"

0,50 zł

Prezentacja świtnej książki która pokazuje nam jak ważne jest holistyczne podejście do przedsiębiorczości. Temat nie poruszany dotychczas w polskich publikacjach

Ilość

Przedsiębiorczość w ujęciu holistycznym jest kategorią moralną. Termin ten choć nie jest nowy to współcześnie ma zgoła inne znaczenie niż dawniej. Zawiera w sobie elementy inkluzji w biznesie i prezentuje role menedżera w tworzeniu etycznego zespołu pracowników. We współpracy lidera z ludźmi ważnym aspektem jest postrzeganie pracowników jako podmiotu organizacji. Ludzie stający się przedsiębiorcami powinni mieć na uwadze, iż każde działanie mające na celu osiągnięcie zysku powinno być wykonane w harmonii i zgodzie z naturą.

Stąd nowa dotychczas nie przedstawiana definicja holistycznego podejścia do przedsiębiorczości, która zakłada wszystkie ważne aspekty tej nauki, łącząc tak wiele wątków ze sobą: ekonomicznych, socjologicznych, psychologicznych, etycznych i religijnych. To wszystko pozwala nam spojrzeć na temat przedsiębiorczości w nieco szerszej perspektywie i daje możliwości do przeprowadzania coraz to nowszych badań naukowych tej dyscypliny. Mam nadzieje, że moja książka zachęci Was do podjęcia dyskursu na temat przedsiębiorczości w ujęciu holistycznym i przyczyni się do powstania ciekawych prac.

Opis

Format
Prezentacje
Branże
Ekonomia

Specyficzne kody