Informujemy, iż nasz sklep internetowy wykorzystuje technologię plików cookies a jednocześnie nie zbiera w sposób automatyczny żadnych informacji, z wyjątkiem informacji zawartych w tych plikach (tzw. „ciasteczkach”). Więcej w naszej polityce prywatności oraz regulaminie.

Zasady dotyczące praw autorskich i znaków towarowych

W Portalu Nauczycielenauczycielom.pl szanujemy prawa własności intelektualnej innych osób i prosimy naszych Użytkowników o to samo. Jeśli otrzymamy powiadomienie o naruszeniu praw autorskich od właściciela praw autorskich, własności intelektualnych lub znaku towarowego, przestrzegamy przepisów prawa i usuwamy treści z naszej witryny.

Portal nie ma obowiązku weryfikować Zasobów oferowanych przez Sprzedających. Każdy Użytkownik wystawiający Zasób zarówno płatnie jak i bezpłatnie oświadcza, że jest to jego własność, dysponuje prawami autorskimi oraz nie narusza praw osób trzecich.


Jeśli okaże się, że Użytkownik wielokrotnie narusza zasady dotyczące praw autorskich, własności intelektualnej, zamkniemy konto tego Użytkownika.


Dokładamy wszelkich starań, aby niezwłocznie zareagować na powiadomienia o domniemanym naruszeniu praw autorskich lub innych praw osób trzecich.

Jeśli uważasz, że Twoja praca została wykorzystana w sposób stanowiący naruszenie praw autorskich lub innych, w materiałach znalezionych na naszej stronie internetowej, prześlij powiadomienie na adres pomoc@nauczycielenauczycielom.pl wskazując:

  1. Zasób, co do którego twierdzisz, że narusza Twoje prawa, w tym:
    1. wyjaśnienie, w jaki sposób zidentyfikowany materiał narusza Twoje prawa
    2. opis miejsca, w którym zidentyfikowany materiał znajduje się na stronie Nauczycielenauczycielom.pl,
    3. Twoje dane kontaktowe, w tym pełne imię i nazwisko, adres do korespondencji, numer telefonu i adres e-mail;
    4. Oświadczenie, pod rygorem odpowiedzialności karnej, że osoba – Użytkownik, który zamieścił Zasób na Portalu nie posiada prawa do dysponowania nim

Na podstawie powiadomienia zawieszamy możliwość pobrania/zakupu danego Zasobu i informujemy Użytkownika - Sprzedawcę o oświadczeniu osoby trzeciej.

Użytkownik, który opublikował treść, ma prawo do przesłania roszczenia wzajemnego jeśli uzna, że jego zawartość została błędnie zidentyfikowana jako naruszająca prawa autorskie lub została przez pomyłkę usunięta.

Wszelkie spory dotyczące praw autorskich i innych dotyczących własności Zasobu, pomiędzy Sprzedawcą a osobą trzecią, rozstrzygane są zgodnie z przepisami prawa. Portal nie pośredniczy w rozstrzyganiu kwestii prawnych pomiędzy stronami.

Odwieszenie funkcjonalności Zasobu, co do którego zostały zgłoszone zastrzeżenia, możliwe jest po uzyskaniu prawnego poświadczenie (w tym Oświadczenia osoby, która podważała to prawo) możliwości dysponowania Zasobem przez Sprzedawcę